This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Воркшоп «#ялюблюпечворк»

        Не знаєте, чим здивувати маму або бабусю? Хочете зробити приємний сюрприз? Тоді вам до нас!!! У Центральній дитячій бібліотеці сьогодні відбувся цікавий майстер – клас з печворку, про який дізналися наші маленькі друзі – члени творчої майстерні «Веселі ідейки». Вони вирішили не марнувати час дарма, а провести його з користю.

       Так от, печворк – це окремий вид рукоділля, популярний у багатьох країнах світу. Він бере свій початок в Англії, але і в нашій країні є багато його прихильників. Сьогодні нам вдалося зацікавити непосидючих малят печворком та допомогти їм зробити яскраві вироби з клаптиків тканини – оригінальні прихватки.

Залишити відповідь