This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Патріотичний майстер-клас «Пташка миру»

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з 1981 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню. В Україні День миру святкують щорічно з 2002 року.

Для деяких з нас мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, діти ходять до школи, тому безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі і, на жаль, у нашій країні цей дар – мрія.Вони живуть в атмосфері нестабільності та страху.

Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру, тому символічно, що саме його виготовляли на майстер-класі гуртківці з «Веселих ідейок».

А як ви вважаєте, чи не є це символічно, що сьогодні у майстер-класі приймали участь тільки хлопці?!

На початку вони дізналися про історію свята, прослухали чудову пісню «Світ без війни».

Для виготовлення пташки миру знадобилися трохи терпіння, натхнення, папір, клей та ножиці. І ось через деякий час у відділі мистецтв ЦДБ з’явилася ціла зграя голубів!  Наприкінці діти отримали повітряні кульки у подарунок.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози матерів та дітей. Цей день присвячений ідеалам миру, покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

Залишити відповідь