This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Екологічна пізнавальна година «Добродушний велетень» до Всесвітнього дня захисту слонів

Після літньої перерви в Центральній дитячій бібліотеці знову розпочала свою роботу екологічна агенція «Тошка і Компанія». Непосидючий мандрівник та дослідник живої природи песик Тошка зібрав своїх друзів на засідання, присвячене захисту найбільших сухопутних тварин нашої планети – слонів. Ці велетні дуже розумні, мають феноменальну пам’ять і високий рівень інтелекту, добре піддаються дресируванню, люблять людей і навіть впізнають своє відображення в дзеркалі. Це дуже добрі тварини. За своє терпіння і витривалість вони заслужено користуються у людей пошаною і повагою.На початку засідання юні екологи подивилися відео, з якого дізналися багато цікавих фактів про слонів:  нюх у слона в 4 рази краще, ніж у собак;  кожні 10 років у них оновлюються зуби; слони ніколи не покинуть самотнє слоненя, а «усиновлять» його. І ще багато-багато корисного та пізнавального дізналися діти під час гри «Що я знаю про слонів?» та вікторини «Факти проти міфів». А розважально-пізнавальна гра «Смаколики для слоників» привела у захват абсолютно всіх. Діти не могли всидіти на своїх місцях. Кожен наввипередки намагався дати правильну відповідь. Їм так припала до душі ця гра, що коли скінчилися усі загадки, хлопці та дівчата із сумом зітхнули. Але це ще був не кінець засідання! Тому що почалося чаювання із головним героєм свята. Після посиденьок читачі взяли нові книжки на абонементі, щоб дізнатися ще більше про тварин нашої планети. А Тошка чекає на нові зустрічі, щоб знову розповісти щось неймовірно цікаве!

Залишити відповідь