This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті

Багато є в нашому місті кав’ярень – модних, стильних, затишних, багатолюдних, вуличних, шумних.

Але є ще одна особлива – це літературна кав’ярня «Читайлики», яка працює у Центральній дитячій бібліотеці! 

 Постійні відвідувачі знають, що тут завжди весело та креативно. В цей раз гуртківці взяли участь у журнальному кроссінгу «Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті!».

На початку засідання діти дізналися про історію виникнення газет та журналів, а потім про новинки періодичних видань України.        Багато цікавого, пізнавального, захоплюючого можна почерпнути з яскравих ілюстрованих дитячих журналів. На будь-який смак можна вибрати видання в читальній залі! Тут і про домашніх улюбленців, і про техніку, і про принцес, і про піратів, і про професії та інші галактики! Вам подобаються кросворди, ребуси, лабіринти? Тоді вам обов’язково потрібно зазирнути до читальної зали відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів ЦДБ.

Хлопці та дівчата залюбки брали участь у різноманітних іграх, розгадували загадки, знаходили правильні відповіді на запитання головоломки. Та бурю емоцій викликав експеримент з повітряною кулькою, яка, наче ракета, літала по кав’ярні! Саме з журналу гуртківці дізналися про реактивний рух предметів.

Дійсно, періодичні видання – це джерело для пошуку нових знань, дослідів, умінь та гарного настрою!

Залишити відповідь