ЄДНАЙМОСЯ, УКРАЇНЦІ!
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/785f940e71239f61b145d4b23965bca0-1024x726.png)
16 лютого Україна відзначає День єднання. Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з’явилася інформація про те, що саме 16 лютого росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.
Президент Зеленський тоді зауважив, що це свято має об’єднати українців навколо національної ідеї та висловити протистояння російській пропаганді, демонструючи, що ми — єдиний народ.
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/1674319170-9485-1024x683.png)
День єднання – молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що сьогодні ми як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/49344bd9bfc283e20a727a479e522da2-1024x726.png)