ЗАЛИШАЄМОСЯ ГІДНИМИ СВОЇХ ГЕРОЇВ!
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/01-2-1024x540.png)
Події того дня стали кульмінацією Революції Гідності.
Цьогоріч вдесяте Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вдесяте в умовах війни з росією. Нині маємо десятки тисяч загиблих від російської зброї. Але щорічно 20 лютого згадуємо тих, які першими загинули зате, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб північний сусід не поглинув її.
Пам’ять про подвиг Небесної Сотні у 2024 році вшановується під гаслом «Залишаємося гідними своїх Героїв!». Їх імена стоять першими у мартирологу загиблих у російсько-українській війні. Адже сьогодні ми знаємо, що російська зброя була спрямована вперше проти громадян незалежної України не в лютому 2022 року, і навіть не навесні 2014, а у січні та лютому 2014 року, коли у середмісті Києва від вогнепальних поранень і газового отруєння гинули активісти Майдану.
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/02-4.jpg)
День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/03-3-1024x760.jpg)
Це – день жалоби, але водночас він закликає вшановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу. Чітка громадянська позиція та готовність обстоювати її до кінця – це ті якості, які мали Герої Небесної Сотні та які гідні наслідування.
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/04-2-1024x683.jpg)
Слава Україні!