Професійна бієнале «Талановиті та перспективні»

Як різноманітна сама професія, також різноманітні  проходять всередині неї професійні конкурси. У професійному конкурсі обов’язково є елемент свята творчості. Відбувається мобілізація інтелектуального потенціалу учасників. Вони фонтанують ідеями. Цими ідеями поповнюється скарбничка професійного досвіду – наше професійне надбання. У підсумку всі ми стаємо багатішими.

Творчість – завжди гра. Саме цей постулат підтвердили учасниці професійної бієнале “Талановиті та перспективні”. 

Творчий початок в людині передбачає вміння грати і, підкоряючись правилам гри, придумувати щось своє. А так як це професійний конкурс, то слова «робити все граючи», тобто високопрофесійно, будуть дуже влучні.
Учасниці конкурсу не позбавлені чарівності і привабливості, але головні їх гідності – високий професіоналізм, широкий кругозір, досконале знання літератури і … почуття гумору.

Нашому журі довелося нелегко, вибираючи кращого з кращих. Центральна дитяча бібліотека та філії вибрали для участі у  конкурсі найталановитіших і творчих учасників:

ð Димитрова Інна Іванівна – ЦДБ

ð Рябенко Татяна Анатоліївна – Ф.№2

ð Дибко Оксана Миколаївна  – Ф.№3

ð Селюк Галина Петрівна – Ф.№4

ð Бородина Наталя Миколаївна – Ф.№5

 

 

Змагання пройшло в кілька етапів:фристайл “Літературний гід Європи”, де учасники повинні були за допомогою мультимедійних технологій представити їхнє бачення Європи через призму літератури; конкурс “Книжкові жмурки”; інтелектуальний конкурс “Україна від А до Я”;  інтелектуально-художній конкурс, в якому потрібно було впізнати пам`ятник літературному герою за фрагментом та конкурс “Сам собі режисер”, в якому учасниці робили “озвучку” фрагментів відомих фільмів.

За підсумками всіх конкурсів переможцем і володарем титулу “Бібліотекар року”

стала Рябенко Тетяна Анатоліївна

Всі учасниці отримали цінні призи та грамоти за участь, а головне- безцінний досвід.

 

 

Залишити відповідь