This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Zoo – урок “Цікаве птахознавство”

          На нашій планеті проживає більше десяти з половиною тисяч різних видів птахів – від колібрі до страусів. Поринути у цей захопливий світ змогли п’ятикласники, що були запрошені до Центральної дитячої бібліотеки на Zoo – урок “Цікаве птахознавство”. Читачі дізналися, що єдина птиця, яка вміє плавати, але не вміє літати — пінгвін; що перший птах, одомашнений людиною — це гусак; що не тільки зозулі підкладають яйця до чужих гнізд.

         Дітлахи мали можливість позмагатися за звання кращого орнітолога в конкурсах: «Визнач птаха за пір’ям», «Пташині скоромовки», “Згадай прислів’я”.

      Як справжні вчені, вони вчилися визначати кількість пташок внебі, що летять зграєю. Бібліотекарі підготували для читачів цікаві відеосюжети про рідкісних райських пташок та деякі види колібрі.

Залишити відповідь