This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Тур-здивування «Хіт-парад природних дивовиж»

      Сім чудес світу – це список найвражаючих споруд, які збудовані людиною. Проте не лише людина здатна створювати дивовижні речі. До Центральної дитячої бібліотеки сьогодні завітали допитливі п’ятикласники та дізналися, що в природі також є дуже багато див, від яких захоплює подих. Сідайте зручніше: перша у списку йде  Амазонка – найбільша ріка у світі. Вона проходить через дев’ять країн та через неї не проведено жодного моста.

      А ось  бухта Халонг, яка знаходиться у В’єтнамі  увійшла в число природних дивовиж завдяки 2000 мальовничих островів.

      Далі йде відомий водоспад Ігуасу, назву якого можна перекласти як «велика вода». За легендою, юний індіанець викрав свою кохану і поплив з нею по річці Ігуасу, проте богам це не сподобалося, і вони вирішили зупинити закоханих, розгорнувши перед ними ущелину, куди обрушився весь плин річки. Дівчина перетворилася на камінь, а юнак – на одне з дерев, які оточують річку і водоспад.

      Дізнавшись про ці та інші дива,  мандрівники зіграли у захопливу гру про природні стихії нашої планети. Школярі показали глибокі знання та ерудицію.

Залишити відповідь