This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

З новою книжкою до нових відкриттів!

Привіт! Давайте знайомитися! Мене звуть жирафа Про, бо я дуже люблю все і про все розповідати. Світ навколо нас такий дивовижний, багатогранний, що кожен день готує нові відкриття. Бажаєте знати, чому кактуси колючі, чому пищать комари, де знаходиться Мачу-Пікчу, як намалювати дракона, про що мріє кашалот, чи шкідливо ходити покрівлями гаражів?!

А може, ви любите історії про таємниці з викраденнями і страшилками, усмішками і реготаннями? Запитань – безліч, і відповіді на них знає не тільки всемогутній Гугл. У Центральній дитячій бібліотеці на вас чекає книжковий дивосвіт. Але книжок так багато, розібратися у океані літератури так складно. І ось тут на допомогу прийдуть бібліотекарі та маленькі посібники для учнів 1-2 класів та 3-4 класів. Кожного місяця в День посібника ми знайомимо читайликів як з новинками книгозбірні, так і улюбленими творами не одного покоління дітей.

Учні ЗОШ №10 часто відвідують ЦДБ, вони знають: тут їм завжди раді, завжди допоможуть обрати найцікавіші книжечки. Юні чомучки з превеликим інтересом роздивлялися енциклопедії про все на світі та ділилися один з одним своїми відкриттями з щирими емоціями.

Завітайте до Центральної дитячої бібліотеки, обирайте книжки, читайте та здобувайте нові знання! І ви станете справжніми ерудитами!

Залишити відповідь