This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Віртуальна мандрівка “До Китаю завітай – розвивайся, грай, читай!”

        Як приємно очікування Нового року для діток: подарунки, всі рідні збираються разом, яскраво прикрашений дім та чудова ялинка. Але все це лише раз на рік. А так хочеться, щоб свято було довше. І, о диво, свято продовжується ! Китайський Новий, який ще називають Святом весни, – це головне та найтриваліше свято в багатьох азіатських країнах.

        Зустрівши Новий рік, люди наступного дня вирушають у гості одне до одного з привітаннями і подарунками.Завершується Китайський Новий рік яскравим Фестивалем китайських ліхтарів. В цей день люди загадують бажання і запалюють паперові ліхтарики  і відпускають їх у небо.

       Наші читачі-мандрівники познайомилися з традиціями святкування Китайського Нового року та подивилися мультиплікаційну версію захоплюючої  легенди про те, як у Китайському селищі оселилося чудовисько, яке завдавало великої шкоди людям. Перелякані жителі  вирішили діяти. Вони вдягли  жахливі маски, запалили феєрверки і цим  злякали чудовисько. З того часу цей день почали називати Днем Дракона.

     Познайомились діти і  з китайським календарем, де кожний дізнався про свій знак зодіаку.

Залишити відповідь