This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Бібліоанонс “Вперед! На марафон”.

      У  Центральній дитячій  бібліотеці оголошено початок щорічного  літературного марафону “Книга збирає друзів”. Про умови бібліотечних змагань учням  2-4 класів розповіли на бібліоанонсах “Вперед! На марафон!”.    До дітей на свято запросили казкових героїв. Лулу з планети Веселярус потрапила до космічного урагану і тому була врозпачі: всі літери в її кораблі переплуталися. Та читайлики з радістюдопомогли іншопланетній гості зібрати слово і дістатися до пункту призначення.

      Завітав до дітлахів й веселий Олівець, і теж звернувся по допомогу: йому Бяка Закаляка зафарбувала  всі малюнки чорним кольором. Читачі з легкістю впоралися і з цим завданням – відгадали всіх літературнихгероїв у  конкурсі “Казковісилуети”.

      Багато позитивних емоцій викликали конкурси “Домалюй Смішариків”,  “Хто сховався за аватаркою?”,”Естафета барона Мюнхгаузена”, “Під парасолькою Оле-Лукойє”, “Словодром”.

      На бібліоанонсі дітям розповіли про умови марафону. Протягом місяця вони  можуть взяти участь в різних конкурсах та вікторинах:

– читацька олімпіада “60  захоплюючих секунд”

– конкурс-змагання “Зважені та начитані”

– виставка-вікторина “Герої казки в олівцях та фарбах”

 – конкурс  малюнків “Чарівний пензлик”

Бажаємо успіхів  всім учасникам! Читайте, виконуйте завдання, ставайте переможцями літературного марафону!

Залишити відповідь