This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Арт-забавка ” Мистецькі родзинки для кмітливої дитинки”

        На вулиці похмуро, сірі будні псують настрій, а до весни ще так далеко. Що ж робити? Мерщій до Центральної дитячої бібліотеки, адже тут є все, щоб не сумувати та з користю проводити вільні хвилинки. Так і зробили наші читачі, нещодавно завітавши до залу мистецтв. На арт-забавці “Мистецькі родзинки для кмітливої дитинки” точно не засумуєш! Хлопчики та дівчата разом з Олівцем пограли у гру “Кольоровий городик”, відгадали загадки про квіти, визначали картини за жанрами, прослухали “кольорову” музику  та взяли участь у “веселковій вікторині”. Отже, любі читачі, чекаємо на вас у нашій бібліотеці, тут кожен день відбувається щось цікаве!

Залишити відповідь