This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Природознавче занурення «Дельфіни – морські акробати»

Привіт, читайлики! Давненько не було новин від нашого дослідника живої природи Тошки.  Мабуть, ви скучили за ним?! Песик часу не гаяв, подорожував та збирав для своїх друзів з гуртка «Тошка і компанія» нові цікавинки. Він запросив хлопців та дівчат на засідання Малої академії екології, присвячене Чорному морю та його мешканцям – дельфінам. Напевно, немає жодної людини, принаймні у нашому місті, яка не побувала б влітку на узбережжі нашого лагідного теплого Чорного моря. А ви знаєте, що воно потребує турботи та охорони? Інакше є така загроза, що в майбутньому ми не зможемо насолоджуватися відпочинком на чорноморських пляжах.

Гуртківці уважно слухали легенди та факти про Чорне море, дивилися відео про дельфінів, про одеський дельфінаріум «Немо». Дещо діти вже знали, а дещо стало для них справжнім відкриттям. Правду кажуть, дивовижне – поруч. Та що за несподіванка?! Хтось постукав дуже гучно. Сам цар морів та океанів Нептун завітав у гості. Він провів вікторину «Океанаріум». Наші знавці швидко впоралися з цим завданням і почали гру «Що я дізнався про дельфінів?». Природознавче занурення добігло свого кінця. Тошка обіцяв привезти з наступної експедиції нові історії, відеоматеріали та ігри. Маленькі дослідники із задоволенням вибирали книжки за темою зустрічі на абонементі.

Залишити відповідь