This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Ювілейний бібліоFEST «Бібліотека, читач, книга – разом 75 років!»

Ювілеї, як відомо, відзначаються по-різному. Можна сурмити у фанфари, запускати феєрверки, а можна у колі друзів згадати, як усе починалося, помріяти про майбутнє і просто порадіти тому, що є сьогодні!

Дуже часто, і в будні, і в свята звучать у бібліотеці щирі слова любові і вдячності від читачів. У своїх численних відгуках вони дякують працівникам бібліотеки за допомогу, за добре і уважне ставлення, за професіоналізм і компетентність. Для багатьох дітей та їх батьків бібліотека є не просто книгозбірнею, де можна обміняти книжки, а місцем сили, таким же затишним, як дім, де завжди радо зустрінуть, дадуть пораду, втішать та розвеселять.

Дійсно, бібліотеці є чим пишатися! Вона робить значний внесок у скарбничку культурного життя нашого міста. Саме в нашій бібліотеці діти мають чудову можливість не тільки вибирати книги, а й малювати, майструвати, грати в настільні ігри, всебічно розвивати свої здібності.

Протягом багатьох років особливу добру атмосферу в нашій бібліотеці створюють її співробітники, незмінно захоплені своєю професією. Вони є і сценаристами, і режисерами, і акторами, і хореографами, і поетами, і танцівниками.  Те, що бачать читачі, лише верхівка айсбергу. Бібліотекарі ніколи не сидять без діла, постійно вигадують щось нове, цікаве,щоб прищепити любов до книги.

З надзвичайним хвилюванням готувалися працівники бібліотеки до свята.

Відкривав ювілейний бібліоFEST клуб спортивно-бального танцю «DreamDance», який подарував чуттєвий вальс.

Хто є найдорожчим гостем на дні народженні дитячої бібліотеки? Ну звичайно ж, наші любі читайлики! Привітати «новонароджену» прийшли учні 1-а та 4-а класів ЗОШ №10. Діти не просто вітали бібліотеку з ювілеєм, вони показували свої таланти. Було видно, що наша бібліотека для них є улюбленим місцем. 4-а клас співав пісню «Наш край». Ксенія Іванова та Марія Походєєва читали вірші. Таїсія Дога, Єва Тетянчук та Христина Гусакова показали мініатюру за книгою Лоренца Паулі і Катрін Шерер«Лисичка йде до бібліотеки». Дівчата також презентували виставку-вікторину«Зооляндія» для першачків. Учень школи №16 Тимур Жечков прочитав вірш «Сьогодні ювілей у вас», Ярослав Гуренко зі школи «Уніки» теж підготував подарунок – басню «Ворона та Лисиця».

Мариам Чмига та Даниїл Фідій підкорили усіх своїм «Ча-ча-ча». Вероніка Ткаченко, учениця 4-г класу ЗОШ№9, виконала пластичну композицію «Кішка», запально та артистично танцювала першокласниця Ксенія Винограденко.

Почесними гостями на святі були ізмаїльські поетеси: співець дитячих мрій Таміла Олексіївна Кібкало та провідник у світ дитячих віршів Любов Вікторівна Алейнікова. Авжеж, без подарунків не обійшлося! Таміла Олексіївна подарувала свій вірш, а Любов Вікторівна презентувала 2 збірки віршів про осінь та зиму. На ювілеї також була присутня Оксана Сергіївна Картел’ян, відома в нашому місті поетеса та журналістка.

Яке ж свято може обійтися без веселощів?! Улюбленці дітей фіксики Нолік та Сімка запалили своєю появою, байдужих та сумних не залишилось. Усі повскакували зі своїх місць, щоб прийняти участь у конкурсах.

Завершилося свято дуже душевно, як удома: для гостей приготували смачний ювілейний пиріг.

Ми дякуємо усім нашим гостям, усім нашим читачам та їх батькам, вчителям, нашим колегам за добрі слова в цей день! Це означає, що бібліотека вам дорога! Ми будемо й надалі завзято працювати для вас! До нових зустрічей!

Залишити відповідь