АКЦІЯ-ВШАНУВАННЯ «ДЕРЕВО ПАМ’ЯТІ»
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/01-1024x576.jpg)
З 2021 року рішенням Верховної Ради України 4 червня запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
За час війни в нашій державі постраждало багато безневинних дітей, які втратили можливість жити, ходити у школу, спокійно гратися й відчувати всі барви дитинства.
В цей день наша бібліотека провела акцію-вшанування «Дерево пам’яті». Під час заходу читачі разом з бібліотекарем вшанували пам’ять загиблих дітей, зробили паперових янголів і прикрасили ними «дерево пам’яті». Світла пам’ять янголяткам, які ніколи не зможуть більше гратися і веселитися. Ми будемо завждиїх пам’ятати!
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/02-931x1024.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/20230518_123429-732x1024.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/04-689x1024.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/05-772x1024.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/06-1024x758.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/07-923x1024.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/08-1024x809.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/09-678x1024.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/10-652x1024.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/11-639x1024.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/12-744x1024.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/13-772x1024.jpg)