ЛІТЕРАТУРНІ БРЕНДИ В ТРЕНДІ: «Гості на мітлі»
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/001.jpg)
Гості бувають різні… Веселі і не дуже, галасливі, нетерплячі, довгоочікувані і неочікувані зовсім. Так, напевно, «різновидів» гостей дуже багато. Хтось з вас хоча б раз у житті запрошував гостей …на мітлі? Такі існують! Може, не в реальному житті, а в книжці, яка має таку ж назву. Повість «Гості на мітлі» написав 35 років тому відомий український письменник Володимир Рутківський.
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/002.jpg)
Хто ж ці гості? Це лиховісна Баба Яга, яка летитьв рідне село, де колись зазнала принижень і образ. Вона не просто мандрує, а хоче виконати важливе завдання – викрасти якесь затуркане та сором’язливе дівчисько і зробити своєю ученицею, водночас помститися землякам за скривджене дитинство.
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/02-5.jpg)
А хто ж другий гість? Це темна історія («темна» – у прямому сенсі). Він – чорний здоровецький чаклунський кіт. Майже як рись. Звати його мудрим іменем – Аристарх. Ось так!
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/03.png)
Спочатку цим казковим істотам вдалося навіть перевиконати свій план помсти. Але потім щось пішло не за планом…
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/04.png)
Ядвіга Олізарівна, кіт Аристарх та дівчинка Таня чекають на зустріч з кожним з вас, наші любі читачі!
У свій 35-й День народження всі герої знову разом – у казковій повісті «Гості на мітлі»!
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/05-4.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/06-5.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/07-3.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/08-3.jpg)
![](http://izmcdb.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/09-3.jpg)